Sobota 2022.11.26 Imieniny: Konrada, Sylwestra Posłuchaj Radia PiK w Internecie
Jesteś w:   Muzyka » Koncerty w Radiu PiK Pogoda: duże zachmurzenie temp. 16 °C ciśn. 992 hPa » 
Wyszukiwarka
Menu
Lista przebojów
notowanie: 1174
z dnia: 17-03-2013
1 Niebezpiecznie piękny świt
Plateau
2 Lili
Enej
3 When A Blind Man Cries
Metallica
 więcej

RSS

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

 
 

 
 

 


Koncerty w Radiu PiK
23.11.2012 - MALWINA KUSIOR w Polskim Radiu PiK
2012-11-19


STUDIO  KONCERTOWE  POLSKIEGO  RADIA  PiK  ZAPRASZA!MALWINA KUSIOR... Kim jest? Co robi? Skąd pochodzi? Gdzie zadebiutowała? Tajemniczość owej osoby za chwilę rozjaśni się nieco kilkoma faktami z Jej kolorowej już biografii. Oto Malwina Kusior, wokalistka, która swoje pierwsze profesjonale kroki stawiała w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie - tam w 2005 roku zadebiutowała pod okiem samego Mistrza Romana Polańskiego, grając rolę Sary w musicalu "Taniec wampirów". Album z muzyką do tego spektaklu - oczywiście z udziałem Malwiny, szybko okrył się platyną, tak zatem podwójna siła debiutu otworzyła młodej artystce drzwi do kolejnych wspaniałych ról. W roku 2007, Malwinę Kusior zobaczyć można było jako Królową Abę w "Akademii pana Kleksa", gdzie wyśpiewała hit Małgorzaty Ostrowskiej pt. "Meluzyna – historia podwodnej miłości", za którą artystka również otrzymała złotą płytę. Kolejnym sztuką, w której można było oglądać Malwinę, była "Les miserables", gdzie wcieliła się w rolę młodziutkiej Eponine.


Pasmo sukcesów artystycznych Malwiny Kusior, okazało się wiatrem w żagle w owym rejsie ku nowym wyzwaniom w życiu artystki. Kiedyś delikatna dziewczyna urzekająca swoim głosem samego Romana Polańskiego, dziś Malwina jest świadomą siebie młoda kobieta, która wie czego chce i jak sama mówi o sobie - nikt Jej nie przeszkodzi w spełnieniu swoich marzeń. Jedno z nich już realizuje. Malwina Kusior nagrała właśnie swój debiutancki album - "Przeznaczenie", na którym pośród mieszanki wysmakowanych, nowoczesnych brzmień, zaskakujących rozwiązań muzycznych, w symbiozie z rockiem, muzyką pop i r&b współbrzmią niebanalne teksty autorstwa samej wokalistki, podkreślone oczywiście charyzmatycznym głosem Malwiny.


Być może zabrzmi to banalnie, ale jak sama mówi o swoim debiucie płytowym Malwina Kusior - rzeczy proste są najpiękniejsze. Album "Przeznaczenie" jest różny pod względem stylistycznym ponieważ odzwierciedla prawdziwe stany emocjonalne kobiety. "Jesteśmy tak różnorodne i to jest fantastyczne. Szkoda byłoby ograniczać swój potencjał. Dlatego stworzyliśmy album, który jest moim odbiciem lustrzanym. Pełno na nim rozterek i niepewności młodej kobiety, które charakteryzują mocne rockowe gitary, optymizmu i zabawy podanych przez współczesne komputerowe brzmienia, tęsknoty i miłości wywołanych przez piękne aranże samego fortepianu.” – mówi Malwina.Artystka wyruszyła na podbój polskiego rynku muzycznego i wygląda na to, że zjednoczyła w tym celu wszystkie środki artystyczne. Już sama okładka płyty "Przeznaczenie" przyciąga uwagę swoim magnetyzmem. Od 15 czerwca 2012 r. z półek salonów muzycznych spoglądają na Państwa zmysłowe oczy piosenkarki zachęcające do zapoznania się z zawartością albumu. A jeśli czar oczu z okładki nie zadziała z wystarczającą siłą, wystarczy umieścić płytę w odtwarzaczu a wtedy sama Malwina Kusior ze swoją naturalnością, spontanicznością, a przede wszystkim mocnym - czterooktawowym głosem i... pięknem samym w sobie, z pewnością zyska Państwa szacunek a być może i uwielbienie...O ile ktokolwiek chciałby przeżyć na własnym, żywym organizmie siłę wdzięku samej artystki jak również Jej muzycznej oferty, zapraszamy na spotkanie z Malwiną Kusior, która w piątek - 23 listopada 2012 r, promować będzie swój płytowy debiut koncertem w studiu i na antenie Polskiego Radia PiK.


Gospodarzem wieczoru z
MALWINĄ KUSIOR
będzie
DARIUSZ GROSS
UWAGA!!!

Koncert będzie transmitowany równolegle
na naszej antenie oraz w internecie
23 listopada  2012  od  godz. 19.05
KLIKNIJ  I  SŁUCHAJ !


Kto jednak woli przeżyć ów występ najbliżej jak się da,

powinien znaleźć się na widowni naszego studia przed godz. 18.50

- GORĄCO ZAPRASZAMY!

Chętni uczestnictwa w koncercie, mogą wpisywać się na listę
wysyłając zgłoszenie na adres:


Wpisując na listę, umieszczamy tam nazwiska osób zainteresowanych.
Nie honorujemy wpisów typu +1, +2, + 20. Chętni wchodzą do rozgłośni
potwierdzając swoje nazwisko dowolnym dokumentem.


U W A G A ! WSTĘP WOLNY, JEDNAKŻE
LICZBA MIEJSC W STUDIU OGRANICZONA


NA  KONCERTY  ZAPRASZAJĄ :


ORAZKONCERTOM W STUDIU I NA ANTENIE POLSKIEGO RADIA PiK, KIBICUJE:


wstecz
realizacja: ideo Polskie Radio PiK|UKF 100,1 MHz|Włocławek 100,3 MHz|Brodnica 106,9 MHz
ul.Gdańska 48, 85-006 Bydgoszcz, tel.+48 (52) 32 74 000, fax+48 (52) 34 56 013, e-mail:
start wstecz do góry