Poniedziałek 2024.04.15 Imieniny: Anastazji, Teodora Posłuchaj Radia PiK w Internecie
Jesteś w:   Audycje » Reportażownia Pogoda: duże zachmurzenie temp. 16 °C ciśn. 992 hPa » 
Wyszukiwarka
Menu
Lista przebojów
notowanie: 1174
z dnia: 17-03-2013
1 Niebezpiecznie piękny świt
Plateau
2 Lili
Enej
3 When A Blind Man Cries
Metallica
 więcej
Zdaniem słuchaczy

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.


RSS

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

 
 

 
 

 


ReportażowniaKlub Reportażu - "Reportażownia", to miejsce spotkań słuchaczy Polskiego Radia Pomorza i Kujaw oraz wszystkich zainteresowanych tym, by choć na chwilę oderwać się od codziennych zajęć i porozmawiać na ważne i ciekawe tematy. W  studiu radiowym przy ul.Gdańskiej 48 w Bydgoszczy mogą pojawiać się odbiorcy i twórcy kultury. Dzięki klubowi, rozgłośnia otwiera swoje drzwi dla mieszkańców regionu. Celem tych spotkań jest przybliżenie reportażu jako gatunku na styku dziennikarstwa i literatury, funkcjonującego przede wszystkim w publicznych stacjach radiowych.

Podczas spotkań prezentowane są najciekawsze reportaże autorstwa dziennikarzy pracujących w Polskim Radiu Pomorza i Kujaw, od początku jego istnienia. Wśród nich są wielokrotnie nagradzani na prestiżowych konkursach reportażyści. "Reportażownia" jest więc niepowtarzalną okazją do wysłuchania w komfortowych warunkach studyjnych archiwalnych utworów, powstałych prawie pół wieku temu oraz tych najnowszych, w których, dzięki nowoczesnemu sprzętowi nagrywającemu, słychać już kilka planów dźwięków, więc słuchacz  "zanurza się" w ten audialny świat.

Radio to przecież teatr wyobraźni. A w tym teatrze rozgrywają się najrozmaitsze historie – ludzkich dramatów i cierpienia, ale też miłości i radości. Bohaterowie reportaży walczą z losem, próbują realizować swoje marzenia, mają niezwykłe doświadczenia i istotne przemyślenia. Będziemy mogli te wszystkie opowieści wspólnie przeżywać i dyskutować o nich.

 
Zapraszamy do kontaktu:

NASZ ADRES: 

 
 
realizacja: ideo Polskie Radio PiK|UKF 100,1 MHz|Włocławek 100,3 MHz|Brodnica 106,9 MHz
ul.Gdańska 48, 85-006 Bydgoszcz, tel.+48 (52) 32 74 000, fax+48 (52) 34 56 013, e-mail:
start wstecz do góry