Środa 2023.02.01 Imieniny: Brygidy, Ignacego Posłuchaj Radia PiK w Internecie
Jesteś w:   Muzyka » Koncerty w Radiu PiK Pogoda: duże zachmurzenie temp. 16 °C ciśn. 992 hPa » 
Wyszukiwarka
Menu
Lista przebojów
notowanie: 1174
z dnia: 17-03-2013
1 Niebezpiecznie piękny świt
Plateau
2 Lili
Enej
3 When A Blind Man Cries
Metallica
 więcej

RSS

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

 
 

 
 

 


Koncerty w Radiu PiK
06.07.2012 - ARTUR GOTZ: Obiekt Seksualny w Polskim Radiu PiK
2012-06-29


STUDIO KONCERTOWE POLSKIEGO RADIA PiK ZAPRASZA!ARTUR GOTZ – urodzony w Krakowie aktor młodego pokolenia, a także wokalista, absolwent PWST im. L. Solskiego w Krakowie – Wydziały Zamiejscowe we Wrocławiu (2006 r.). Występuje na scenie od jedenastego roku życia, a w wieku 15 lat rozpoczął współpracę z Teatrem The Imagination w Londynie, gdzie wystąpił w trzech premierach. Aktualnie aktor Teatru Nowego im. K. Dejmka w Łodzi, związany również ze scenami warszawskimi -Teatrem "Kamienica" Emiliana Kamińskiego i Teatrem Współczesnym, w latach 2006-09 był aktorem Teatru Rozrywki w Chorzowie.Jako wokalista, Artur Gotz debiutował w krakowskiej Piwnicy pod Baranami, w której rozpoczął współpracę z kompozytorem Zygmuntem Koniecznym. Z jego piosenką wydał singiel "Usposobienie przyjemne", a w sierpniu 2010 miała miejsce premiera jego debiutanckiej płyty "Obiekt seksualny" z 17 piosenkami o tematyce damsko-męskiej (wyd. Luna Music Wrocław).


Artur Gotz prezentuje swoje recitale w całej Polsce, a także w Amsterdamie, Berlinie, Brukseli, Pradze, Wiedniu, na Cyprze oraz podczas tournee po USA (Kalifornia i Ohio). W 2011 zagrał duże koncerty na antenie Radia Kraków w ramach Radiowego Teatru Piosenki Agnieszki Chrzanowskiej oraz na antenie Radia Gdańsk. Występował na festiwalach teatralnych w Czechach, Francji, Słowacji, Wielkiej Brytanii i na Łotwie, a także na 27. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2006 r. w koncercie EnergiaPro Młodzi. Współpracował ze Studiem 68 of theatre arts London w Gdyni pod patronatem Sean'a Connery. Jest Laureatem Międzynarodowej Nagrody Konsula Generalnego Republiki Czeskiej. Zagrał kilka ról filmowych m.in. seminarzystę Jurija Nogę w filmie "Karol - człowiek, który został papieżem" (reż. G.Battiato) oraz Reportera Dzikowskiego w Wielkich ucieczkach, Wojtka Wystracha w "Ścianie śmierci" oraz w popularnych serialach.Jak znaleźć drugą połowę? Długotrwały związek czy namiętny romans? Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, muszą Państwo koniecznie przybyć na recital Artura Gotza! Z każdą piosenką zostaną Państwo wciągnięci do zmysłowej, przepełnionej erotyzmem gry, podczas której poczujecie smak prawdziwych kobiet, które podobno są jak pierogi i dowiecie się, jak reagują mężczyźni, kiedy podchodzą do dziewczyny ze styropianu...

Przede wszystkim ważne jest, by zażyć pigułkę, namiętnie kogoś pocałować i przyjść na pełen dobrego humoru "Obiekt seksualny", który zniewala i obezwładnia ekspresyjnym wykonaniem i wielobarwnymi interpretacjami piosenek i... wciąga do zabawy! W programie koncertu znalazły się piosenki podarowane artyście przez Zygmunta Koniecznego i Dariusza Rzontkowskiego, który także napisał znaczącą część kabaretowych i pełnych absurdu tekstów. Poza tym piosenki Marka Michalaka, Jerzego Satanowskiego, Wojciecha Waglewskiego, Jana Wołka, Michała Zabłockiego i inne.

Artur Gotz zagrał z wielkim powodzeniem ponad 100 solowych recitali w całej Polsce, a także w Amsterdamie, Berlinie, Brukseli, Pradze, Wiedniu, na Cyprze i w USA (Kalifornia i Ohio).
Promując swój nowy album p.t. "Obiekt Seksualny",
 ARTUR GOTZ pojawi się
w czwartek: 05 lipca 2012 r. w studiu Polskiego Radia PiK.Gospodarzem wieczoru z piosenką aktorską i kabaretową
którą przedstawibędzie

DARIUSZ GROSS

zapraszamy na stronę :
www.arturgotz.pl

UWAGA!!!

Koncert zostanie zarejestrowany i retransmitowany
na naszej antenie oraz w internecie w piątek
06 lipca  2012  od  godz. 19.05
KLIKNIJ  I  SŁUCHAJ !


Kto jednak woli przeżyć ów występ najbliżej jak się da,

powinien znaleźć się na widowni naszego studia przed godz. 18.50

- GORĄCO ZAPRASZAMY!

Chętni uczestnictwa w koncercie, mogą wpisywać się na listę
wysyłając zgłoszenie na adres:


Wpisując na listę, umieszczamy tam nazwiska osób zainteresowanych.
Nie honorujemy wpisów typu +1, +2, + 20. Chętni wchodzą do rozgłośni
potwierdzając swoje nazwisko dowolnym dokumentem.


U W A G A ! WSTĘP WOLNY, JEDNAKŻE
LICZBA MIEJSC W STUDIU OGRANICZONA


NA  KONCERTY  ZAPRASZAJĄ :


ORAZKONCERTOM W STUDIU I NA ANTENIE POLSKIEGO RADIA PiK, KIBICUJE:


wstecz
realizacja: ideo Polskie Radio PiK|UKF 100,1 MHz|Włocławek 100,3 MHz|Brodnica 106,9 MHz
ul.Gdańska 48, 85-006 Bydgoszcz, tel.+48 (52) 32 74 000, fax+48 (52) 34 56 013, e-mail:
start wstecz do góry