Środa 2023.02.01 Imieniny: Brygidy, Ignacego Posłuchaj Radia PiK w Internecie
Jesteś w:   Muzyka » Koncerty w Radiu PiK Pogoda: duże zachmurzenie temp. 16 °C ciśn. 992 hPa » 
Wyszukiwarka
Menu
Lista przebojów
notowanie: 1174
z dnia: 17-03-2013
1 Niebezpiecznie piękny świt
Plateau
2 Lili
Enej
3 When A Blind Man Cries
Metallica
 więcej

RSS

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

 
 

 
 

 


Koncerty w Radiu PiK
04.11.2010 - VENA VALLEY w Polskim Radiu PiK
2010-10-31

STUDIO  KONCERTOWE  POLSKIEGO  RADIA  PiK  ZAPRASZA!Moc, ogień i namiętność pod cienką warstwą miętowej słodyczy, nadzwyczaj intrygujące melodie, zmysłowa drapieżność wokalistki - to wszystko wyróżnia zespół VENA VALLEY. "VENA VALLEY to nie tylko muzyka lecz również kreacja atmosfery i klimatu na każdej przestrzeni od okładek płyt, teledysków, witryny internetowej, po scenariusze koncertów wraz z wizerunkiem scenicznym. Mamy potrzebę tworzenia pod tym kątem swojego własnego stylu." - Justyna Krysiak (artykuł dla sinfonia.pl)Zespół VENA VALLEY powstał w 2003 roku w Częstochowie. Po kilku miesiącach wspólnej pracy zarejestrował w studiu swoją pierwszą płytę demo pt."TANELLIS". Nagranie zaistniało na rynku podziemnym. Materiał ten zebrał bardzo dobre opinie i pozytywne recenzje. Powstał także teledysk do utworu "Hollow", cieszący się sporym zainteresowaniem mediów, a utwór "Too Late For Love" również z tej płyty znalazł się w drugiej edycji BISlisty (RADIO BIS), gdzie od samego początku utrzymywał się w czołówce notowania. W 2007 roku zespół VENA VALLEY nagrał w częstochowskim MP Studio materiał na płytę "PLAYGROUND". Jako singiel promujący płytę wybrano utwór "Odchodzisz", do którego nakręcono wraz z grupą fotograficzną RED TEAM teledysk. Twórcą teledysku jest Łukasz Muszalski wraz z wokalistką Justyną Krysiak. Z nową płytą ustabilizował się skład zespołu oraz gatunek wykonywanej muzyki. Grupa kojarzona do tej pory z nurtem gotyckim stała się zespołem grającym klimatyczny, mocny rock.


VENA VALLEY wzięła udział w projekcie "POLISH TRIBUTE TO THE SISTERS OF MERCY", w którym nagrała swoją wersje utworu legendarnej formacji THE SISTERS OF MERCY - "Walk Away”" Płyta ukazała się pod tytułem "SITTIN' IN THE BAR FOR HOURS" wydana przez GOTHART MUSIC. VENA VALLEY jest laureatem prestiżowego festiwalu NOKIA STUDIO GARAŻ, na którym zdobył główną nagrodę – realizację profesjonalnego teledysku – ufundowaną przez firmę NOKIA. Produkcją clipu zajęła się jedna z najlepszych ekip filmowych w Polsce GRUPA13. Scenariusz napisała wokalistka zespołu Justyna Krysiak.Od stycznia 2009 r. zespół VENA VALLEY rozpoczął intensywną współpracę z agencją koncertową MA-IN. W tym samym miesiącu grupa podpisała kontrakt płytowy z INSANITY RECORDS. Debiutancka płyta pt. "PLAYGROUND" ukazała się w sklepach na początku marca i zbiera bardzo dobre recenzje w najważniejszych pismach muzycznych w Polsce oraz portalach internetowych. Wraz z premierą płyty odbyła się trasa koncertowa promująca płytę. Liczne koncerty oraz udział w festiwalach zaowocowały dużym zainteresowaniem zespołem. Grupa miała okazję występować u boku gwiazd krajowych jak i zagranicznych.
We wrześniu VENA VALLEY supportowała szwedzki SABATON.


Od dwóch lat VENA VALLEY stale współpracuje z grupą RED TEAM (którą współtworzy wokalistka Justyna) specjalizującą się w stylizacji oraz kreowaniu wizerunku artystycznego i scenicznego. Jest ona twórcą witryn internetowych zespołu, sesji zdjęciowych, teledysków, okładek płyt, plakatów, filmów wyświetlanych podczas koncertów, wizualizacji, strojów oraz scenografii. Obecnie jest odpowiedzialna za budowanie ogólnego wizerunku zespołu. Aktualnie VENA VALLEY szykuje materiał na drugą płytę.


W ramach czwartkowej audycji "ROCK AROUND", 04 listopada 2010 r.
VENA VALLEY pojawi się w studiu Polskiego Radia PiK, w sładzie :


Jacek Czekaj
- gitara basowa
Marcin Górecki
- perkusja
Justyna Krysiak
- wokal
Sebastian Benduch
- gitara

UWAGA!!! Koncert zespołubędzie transmitowany równolegle

na naszej antenie oraz w internecie

Kto jednak woli przeżyć ów występ najbliżej jak się da,
znaleźć się na widowni naszego studia
- GORĄCO ZAPRASZAMY!

Chętni uczestnictwa w koncercie, mogą wpisywać się na listę
wysyłając zgłoszenie na adres:

U W A G A !   WSTĘP WOLNY, JEDNAKŻE
LICZBA  MIEJSC  W  STUDIO  OGRANICZONA


NA  KONCERTY ZAPRASZAJĄ :

ORAZ
wstecz
realizacja: ideo Polskie Radio PiK|UKF 100,1 MHz|Włocławek 100,3 MHz|Brodnica 106,9 MHz
ul.Gdańska 48, 85-006 Bydgoszcz, tel.+48 (52) 32 74 000, fax+48 (52) 34 56 013, e-mail:
start wstecz do góry